Губернатор скасував будівництво льодового палацу

У 2014 році розпочнеться будівництво багатофункціонального мультикомплексу на 3000 місці. Про це повідомив голова Кіровоградської ОДА Андрій Ніколаєнко, - повідомляє сайт "Гречка"

 

"Сподіваюсь, до 2015 ми матимемо великий зал, більший ніж у філармонії", - зазначив Ніколаєнко. Планують збудуват спортивну споруду на базі спорткомплексу "Колос". Аналогічний комплекс у Чехії обійшовся у 9 мільйонів доларів. В Кіровограді він коштуватиме дешевше.

"Думаю бізнес підтримає будівництво. Гадаю місто та область теж повинні підставити плече", - розповів голова ОДА.

Згадав Ніколаєнко і про долю льодового паацу на 500 місці, під які два роки як виділені кошти, а будівництво так і не розпочалось.

"Кіровоград зробив все, що вд нього залежить, на позачерговій сесії виділили землю, гтові були розвивати інфраструктуру. Але пройшли зміни у державній програмі "Хокей України", зменшилось фінансування і ми лишились без льодового палацу."

 

Джерело: 
Мій Кіровоград