Зятю першого заступника мера Олександрії продадуть приміщення колишньої комунальної аптеки

Приміщення колишньої комунальної аптеки № 150 по пр. Леніна, 87, приватизує зять першого заступника Олександрійського міського голови Людмили Давиденко, який на сьогодні є орендарем цього нерухомого майна, пише сайт alnews.com.ua

Розпочав орендувати це аптечне приміщення зять чиновниці ще декілька років тому, однак тепер він ще й матиме право на приватизацію цього нерухомого комунального майна шляхом його викупу.

Відповідне рішення планує прийняти Олександрійська міська рада вже найближчої сесії, 15 серпня.

Також своїм рішенням міська влада планує надати дозвіл на приватизацію шляхом викупу і приміщення іншої комунальної аптеки по площі Леніна, 7, де раніше розташовувався центральний офіс комунального аптечного закладу міста.

Всі вказані приміщення влада раніше відібрала у комунальної аптечної мережі та передала на баланс комунальному підприємству «Житлогосп».

Як відомо, харківський підприємець, зять Л. Давиденко Андрій Білоус не досить прозоро отримав в оренду ласий шматок олександрійської нерухомості – приміщення колишньої аптеки № 150. Майже відразу після укладення з ним договору оренди, він передав орендоване приміщення в суборенду комунальній аптеці № 2.

Джерело: 
Мій Кіровоград