Зоозахисники в Кропивницькому просять допомогти прогодувати 220 собак

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на "Фейсбук" організації захисту тварин "БІМ", пише "Мій Кіровоград".

"Допоможіть прогодувати 220 собак у ветеринарно-реабілітаційному центрі. Їжі для тварин немає, в балонах газу теж немає. Є тільки хворі тварини, які надходять і надходять до нас регулярно. Зараз на вулиці дуже холодно і собаки їдять багато і дуже добре, виїдають всю кашу з мисок, нічого не залишають. Півтора брикету фаршу (15 кг) нам вистачає на один день. Крупи зараз йде 2,5 мішка в день. І заправка газових балонів (їх 3), кожні 7 днів, в кращому випадку. Зараз ми вже варимо по 16 відер каші на одне годування", - йдеться в дописі.

Зоозахисники скаржаться, що сухий корм від фонду "Щаслива лапа" вони не отримали, а залишки минулого місяця закінчилися ще тиждень тому.

"Щодня до нас надходять скалічені тварини, які залишаються у нас назавжди, багато хто з них на спецхарчуванні, в цих випадках намагаємося викрутитися самостійно, але прогодувати таку кількість тварин без допомоги ми не зможемо. Крупу і м'ясне, якщо у Вас є така можливість, можна привозити самостійно на вольєр, в будь-який зручний для вас час, але попередньо зателефонувавши", - звертаються до кропивничан в "БІМі".

Телефони: 0506860092; 0667667135.

Допомогу можна перерахувати на картку "Приватбанку" керівника організації: 4731 2191 0010 0704 (Дорош Катерина Генадіївна).

Нагадаємо, що зоозахисники з кропивницького "БІМу" просять приносити до притулку відра.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий