ЗНО-2020 не скасовується, розглядають кілька сценаріїв його проведення

24/03/20 07:03 Суспільство

Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) цьогоріч відбудеться, незважаючи на пандемію коронавірусу, повідомив заступник міністра освіти і науки Єгор Стадний, пише Суспільне, передає МК.

 

"Колеги, друзі, цьогорічне ЗНО обов'язково відбудеться, його ніхто не скасовує", — написав він у Facebook.

 

За словами Стадного, Міністерство освіти і науки та Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО) відпрацьовують кілька сценаріїв проведення ЗНО, єдиного вступного іспиту (ЄВІ), єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) за різних варіантів розгортання подій.

 

Стадний пообіцяв, що цього тижня повідомлять деталі проведення вступної кампанії та ЗНО, яке, за його визначенням, є "логістично однією з найбільш масштабних операцій в країні".

 

Він закликав випускників готуватися до ЗНО.

 

На сайті УЦОЯО зазначено, що останній день відправлення реєстраційних документів для участі в ЗНО — 24 березня. Дату подання документів визначають за відтиском штемпеля на поштовому конверті. Документи, надіслані після 24 березня, опрацьовуватися не будуть.

 

Станом на 24 березня для участі в ЗНО і державній підсумковій атестації (ДПА) зареєстровано 362 723 особи, які обрали 1 179 842 тестування. Регіональні центри якості освіти опрацювали 98,45% отриманих комплектів реєстраційних документів.

Що відомо

  • Український центр оцінювання якості освіти через коронавірус змінив дати проведення пробного тестування. Так, пробне тестування з української мови і літератури має відбутися 4 квітня 2020 року, тестування з інших навчальних предметів — 11 квітня 2020 року.
  •  
  • З 12 березня до 3 квітня в Україні запроваджено карантин. Україна закрила кордонидля іноземних громадян та пункти пропуску для пасажирського сполучення на два тижні через глобальне поширення коронавірусу. 
  •  
  • Станом на ранок 24 березня в Україні зафіксовано 84 випадки коронавірусної хвороби COVID-19.
Джерело: 
Мій Кіровоград