Злива вдруге за тиждень затопила Сасівку на Кіровоградщині

18/06/21 10:06 Суспільство

Злива вдруге за тиждень затопила село Сасівка Компаніївської громади Кіровоградської області. Нині на вулиці Молодіжна, на якій проживають майже 200 людей, немає світла. Про це Суспільному розповіла староста Лідія Придвір. 

У селі працюють електрики.

"У нас немає ні зв'язку, ні світла. Сильний дощ йшов напередодні (17 червня-ред.) з 20 до 21 години вечора і лив усю ніч. Минулого разу злива з градом потопила нам вулиці та побила городину, тепер ще більше додалося нам клопотів", – сказала Лілія Придвір.

Дощі щодня з 13 червня йдуть у селі Красносілка Олександрівської громади. На одній з вулиць з учорашнього дня (17 червня-ред.) немає світла. Розповів староста Сергій Капкан. 

"Сильна злива почалась о 16 годині і йшла десь 30 хвилин. Це короткочасні дощі. У нас уже немає кілометра насипної дороги, змило щебінь, городину, лежать посіви, все потопило. У селі Бандурове поламало дерева. Там не було світло, але вже відновили. Збитки ще не рахували, бо заважають дощі, не можемо вигнати машини, щоб почистити дороги. Школа, житлові будинки – все ціле"

У селі Бандурове та Красносілка живуть більше 800 людей.

Сильний дощ пройшов у селі Полтавка Компаніївської громади. Розповіла Тетяна Іванова. Староста села сказала, що критичної ситуації у них немає.

"Нас не затопило, просто пройшов короткочасний дощ. У нас все добре", – сказала вона.

Джерело: 
Мій Кіровоград
Важлива новина: 
0