Жителі Кропивницького мають сплатити 35 млн грн за теплопостачання

14/01/20 06:01 Економіка

Про це повідомляє МК з посиланням на пресслужбу міської ради. 

Під головуванням заступника міського голови Олександра Мосіна відбулась нарада, на якій розглянули розрахунки за спожите тепло. За інформацією посадовця ситуація з розрахунками за спожите тепло в місті критично низька.

Споживачам нарахували 62 млн грн за тепло, вони ж сплатили лише 27 млн грн, а це 44 % від необхідної суми. "Треба активніше працювати з населенням. Газ – це товар, як хліб чи цукор, за який необхідно вчасно розраховуватись. Міський голова звертався до населення ще до нового року, з проханням передбачити в своїх бюджетах кошти на своєчасної розрахунки, враховуючи, що будуть святкові трати, значно більші ніж зазвичай. На жаль це почули далеко не всі, – наголосив він. - Але настав час розрахунку. В іншому випадку є загроза припинення газопостачання міста".

Олександр Мосін дав завдання керівникам управляючих компаній повторно звернутись до мешканців багатоквартирних будинків з проханням якнайшвидше погасити заборгованість за спожите тепло. "Хочу зауважити, що за грудень тариф за тепло склав 38,70, - повідомив керівник КП "Теплоенергетик" Олександр Чельник. – Ми очікували значно швидших розрахунків. Сподіваюсь населення нас почує, і пожвавить сплату за тепло".

Джерело: 
Мій Кіровоград