Жителі Кіровоградщини збирають підписи проти відміни електричок

Жителі Знам`янського району, які регулярно користуються електротранспортом, збирають підписи проти відміни електротранспорту.

Про це сайту Златопіль повідомили ініціатори акції, передає «МК».

На Кіровоградщині, у зв’язку з реконструкцією Арки, змінено розклад та маршрут приміських потягів, та відмінено дві електрички за маршрутами Олександрія – Помічна та Колосівка – Знам’янка з 30 травня по 14 червня 2019 року.

Так жителі сіл Трепівка, Копані, Топило, Ново-Трепівка зазначають у листі-зверненні до заступника директора Регіональної філії Романа Мякішева, що електропоїзд Олександрія – Помічна єдиний транспорт, яким вони користуються, аби потрапити на роботу та на навчання.

“200 пасажирів, що доїжджають від станції Трепівка не зможуть доїхати до роботи та на навчання”, – йдеться у зверненні.

У свою чергу пасажири вказаного електротранспорту пропонують скорегувати маршрут і доїжджати до 290 кілометра (Полтавська), який передує Залізничному вокзалу та знаходиться перед місцем реконструкції Арки.

До збору підписів ще не долучилися пасажири, які проживають в інших селах по лінії проходження електропоїзду, які теж мають необхідність їздити у Кропивницький: Богданівка, Водяне та інші.

Хто бажає долучитися і поставити свій підпис у листі, можна звертатися до одного з ініціаторів Людмили Тимошенко у  Facebook.

 
Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий