Зеленський бореться з корупцією, як Прометей!

10/07/20 11:07 Публікації

Щоб перемоги корупціонерів, треба думати, як корупціонер. Ходити в ресторани, де сидить корупціонари. Купити віллу в Іспанії. Їздити з кортежами . Мати багато охоронців, як у Коломойського. Ще бажано барижити державними посадами через вірних людей. Щоб по справжньому зрозуміти, що відчуває корупціонер, коли отримує хабара. Який приємний на долоні свіжий кеш, що ще пахне типографською фарбою. Владімір вже досить далеко просунувся у вивченні корупціонерів та їх оборудок. І вілла в Іспанії є, і Єрмак справно носить бабло, і з ресторанами і клубами нормально все. Охорона і кортежі теж вивчені чудово.

Але, щоб подолати корупцію чогось не вистачало. І ось державна дача, площею 2 000 квадратних метрів. Тепер психологія корупціонерів буде вивчена повністю, без білих плям.

Давайте підтримаємо нашого президента у боротьбі з корупцією! Я знаю, як йому зараз нелегко. Як тяжко такій чесній і відповідальній людині нести тягар корупції на своїх плечах. ВІн зараз, як Фродо Беггінс із кільцем влади на шиї по дорозі до Мордору. Старається для всіх нас. Через силу їсть чорну ікру ложкою і ето всьо. Яка світла людина! Як наш зелений Прометей!

Сергей Марченко

Джерело: 
Мій Кіровоград
Важлива новина: 
0