ЗЕЛЕНИЙ БАРВНИК ДОПОМІГ ВІДШУКАТИ МІСЦЯ ПОРУШЕННЯ ГЕРМЕТИЧНОСТІ ГРЕБЛІ НА ІНГУЛІ ПІД МИХАЙЛІВСЬКИМ МОСТОМ

0 697 03/03/16 05:03 Суспільство, Події

Відучора мешканці Кіровограда мають можливість дивуватися незвичайному яскраво зеленому кольору води в річці Інгул нижче мосту по вулиці Михайлівській.

Як пояснив  начальник міського управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Сергій Коваленко нічого небезпечного у зміні кольору води немає.ю. 
За його словами, влітку минулого року Інгул значно обмілів. Аби з’ясувати, чи не витікає вода під дамбою, 1 березня  2016 року розпочалися планові технічні роботи по дослідженню несанкціонованого витоку води з-під підпорної перегороджувальної споруди по вулиці Михайлівській. 
Щоб дослідити в якому напрямку витікає вода з-під греблі, водолаз опустив у воду пакети з харчовим барвником флуоресцеїн-натрію. 
Сергій Коваленко акцентував увагу, що такий барвник не має жодних шкідливих показань і використовується у кулінарії. Вивчення стану водорегулюючої споруди у центральній частині русла Інгулу спеціалісти  розпочали перед літнім періодом і до початку нересту риби, так би мовити – на упередження.
 Найближчими днями випробування будуть продовжуватися, попередив начальник управління. Участь в обстеженні беруть фахівці регіональної філії проектно-вишукувального інституту «Дніпродіпроводгосп» та водолази аварійно-рятувальної служби оперативного реагування Кіровоградської області.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий