Заміна люків “по-кропивницькому”

0 24/09/18 02:09 Суспільство

Безпека громадян у Кропивницькому є однією з найважливіших справ для міської влади. На цьому посадовці завжди акцентують увагу. Для захисту закупають і встановлюють камери відеоспостереження. Але в той же час, про деякі  проблеми  в нашому місті просто забувають, пише "Трибуна".

Одним з таких питань є каналізаційні люки. Певні люди вважають за потрібним викрасти їх і продати. З такою формою вандалізму боротися досить важко, це зрозуміло, і та кількість камер, які хочуть закупити не зможе допомогти у вирішенні цього питання. Адже на кожному перехресті міста камери встановити занадто недешево.

При цьому замінювати кришки люків необхідно, що у нас в місті не завжди роблять. І це навіть не околиця міста, про яку можуть випадково забути.

Вулиця Гоголя, навпроти будинку номер 63, а це 5 хвилин ходи від центру міста. Протягом місяця відсутній каналізаційний люк. Хто його вкрав і коли саме інформації немає. Але факт залишається фактом, для безпеки громадян ніхто нічого не зробив. Ось так виглядала ситуація на 15-те вересня:

Комунальні служби ніяк не відреагували на таку проблему і небезпека для водіїв та пішоходів не втрачає своєї актуальності. На сьогоднішній день, 24-е вересня, ситуація змінилася:

Як можна здогадатися, це зробили не комунальні служби. Скоріш за все, місцеві жителі, які бояться впасти у відкритий люк, зробили собі такий імпровізований вказівний знак. Або водії, які потрапили або ледве не потрапили в яму, вирішили хоча б щось зробити.

Водночас, люди, які йдуть в темний час, хоча б бачать небезпеку, але це не вирішення проблеми.

На даний момент інформації, що хтось травмувався через цей люк немає, але таке може статися.  Адже така ситуація, дійсно, може виникнути. Діти відбіжать від батьків на дорогу, або автомобіль через цю діру вилетить на пішохідну частину. І хто тоді буде винен в цьому?

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий