Західна Україна бойкотує бізнес регіоналів

Активісти Євромайдану у Львові розпочали акцію економічного бойкоту підприємств і компаній, що належать чи контролюються членами Партії регіонів.

Наразі акція полягає у тому, що на стіни і вітрини таких компаній, а також на їхні рекламні щити наклеюють наліпки з написом “Обережно!Власник-регіонал!”.

Спочатку колона прийшла на пл. Галицьку до «OKСІ банку», де львів’ян закликали не тримати грошей у цій установі. Після цього колона рушила до крамниць «Родинна ковбаска», що на вул. Дудаєва і Дорошенка. На дверях магазинів і банку євромайданівці наклеїли наліпки з написом «Обережно! Власник – регіонал».

Організатори бойкотування політиків-«регіоналів» кажуть, що загалом таких наліпок є 10 тисяч. Тож у Львові і надалі формуватимуть невеликі групи людей, які розклеять їх по усьому місту.

Про бойкот продукції і послуг компаній, що належать членам Партії регіонів, вперше заявили зі сцени Євромайдану у п`ятницю о 14:00. Активісти оголосили звернення до місцевих “регіоналів” з вимогою протягом двох діб вийти з ПР, інакше погрожували розпочати кампанію закликів до економічного бойкоту.

Наскільки відомо, станом на вечір неділі ніхто з чільних представників ПР у Львові, які також є помітними персонами у бізнес-середовищі Львова, з партії не вийшов. Напередодні місцеві “регіонали” наголошували, що економічний бойкот завдать більшої шкоди не власникам бізнесу, а працівникам і пересічним споживачам.

Тернополяни долучаються до обговорення даної теми у соціальних мережах. Вони чекають від тернопільських підприємців оголошення своєї дієвої позиції.

Джерело: 
Мій Кіровоград