Загиблих у пожежі у Кіровоградській області дітей мали забрати у батьків-пияків

20/11/20 01:11 Суспільство

Трагедія у Кіровоградській області - у вогні загинули батьки та двоє дітей: 4-річний хлопчик та 2-річна дівчинка, а двоє старших дітей лишилися живі, бо в цей час були на заняттях у школі та технікумі.

Про це йдеться в сюжеті кореспондентки ТСН Олени Шворак, пише МК.

Сусіди у трагедії винуватять батьків малюків. «Ледачі - це не те слово. Вони ні города не садили, нічого. П'ють і сплять. Їм дають гроші на дітей. А чи діти їх бачать?! Вони ж босі і голі. А вони і "повдавилися" голі бідолашні, бо ніхто їх не одягнув», - розповідає сусідка Зіна.

Зайнялося пообіді на веранді хати, вогонь розгорівся за лічені хвилини. «Я во дворі був - чую стріляє, а  воно горить. А почав гукать, щоб викликали пожежників. Весь коридор горів», - розповідає сусід.

Коли на місце приїхала місцева пожежна команда, а потім ще й рятувальники з райцентру, рятувати власне вже й було нікого: батьки та двоє дітей учаділи, а потім обгоріли. За попередніми висновками експертів, займання в хаті спричинив недопалок. Поліція відкрила кримінальне провадження.

«Могло паління у ліжку призвести до таких наслідків. Порушення правил поводження з вогнем, яке призвело до тяжких наслідків. Карається позбавленням волі від 3 до 8 років», - каже начальник Долинського райвідділу поліції Сергій Тюлєнєв.

Втім карати нікого, адже ймовірні винуватці загинули. У сільраді кажуть, дітей у цих батьків вилучали двічі. Щоразу мати обіцяла кинути пити і зривалася. «Мати із співмешканцем зловживали спиртними напоями дуже часто і я, як голова сільської ради, за допомогою району два рази вилучали дітей. Мати виправилась, закодувалася, прибрала все там. Ми акт обстеження дали і з району повернули в сім'ю. Вона народила ще одну дитину і пішла в глибокий штопор», - розказує голова Братолюбівської ОТГ Анатолій Склярчук.

Дітей хотіли забрати ще раз, але не встигли. Двох менших разом із батьками поховають сьогодні. У сільраді вже шукають опікунів двом старшим осиротілим дітям. 

Джерело: 
Мій Кіровоград
Важлива новина: 
0