З орендарями сміттєзвалища в Олександрії міськрада хоче розірвати угоду через "львівське сміття"

Мерія райцентру звертається до екоінспекції та прокуратури із заявою про перевірку підприємницької діяльності на полігоні побутових відходів

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу міської ради Олександрії, де на засіданні виконкому розглядали ситуації із завозом "львівського сміття" на місцеве сміттєзвалище.

Як пояснив директор ТОВ "Еко'логія" Олександр Безус стосовно ситуації із "львівським сміттям", яке намагалися завезти в Олександрію, підприємство має договір з київською фірмою ТОВ "ЕКОСЕРВІС ГРУП" на прийом побутових відходів. Угода діє до 31 грудня 2018 року.

Очільник підприємства, що опікується сміттєзвалищем, підтвердив: на переповнене звалище планувалося завозити чуже сміття. В той же час Безус відмовився повідомити, що відходи "приїхали" зі Львова (номерні знаки вантажівок зі сміттям були львівські). Безус наголосив, що підприємство самотужки веде фінансово-господарську діяльність.

У свою чергу члени виконкому зазначили, що ТОВ "Еко'логія" безкоштовно користується земельною ділянкою під сміттєзвалищем та спецтехнікою, які є власністю громади.

Утилізація чужого сміття коштує 12,77 грн за куб. метр. Олександрійці сплачують за утилізацію сміття 19,77 грн за куб, а підприємства міста – 27,08 грн.

Членів виконкому обурило, що ТОВ "Еко'логія" має постійні проблеми з утриманням об'єкта, що викликає скарги мешканців і негативно впливає на екологію міста, тому міський голова Степан Цапюк доручив профільному направити листи до прокуратури та екологічної інспекції.

А спеціально створеній комісії до кінця тижня очільник райцентру дав указівку перевірити дотримання правил експлуатації полігону, надати висновки по даному об'єкту та підготувати пропозиції щодо можливості передачі сміттєзвалища іншому підприємству на утримання та експлуатацію.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий