Юний вокаліст з Кропивницького “запалив” своїм виступом відоме талант-шоу

11-річний Максим Устянський з Кропивницького, пройшов “Сліпі прослуховування” у шоу “Голос. Діти” і потрапив до команди зіркового тренера Дзідзьо.

Про це йдеться на сайті каналу ТСН, передає «МК».

Хлопчик оживив глядачів і тренерів веселою піснею гурту ВВ  “День народження” та запальним танцем. З манери триматися на сцені, харизми, та енергетики юного співака помітно, що він має неабиякий артистичний досвід.

Кореспонденту сайту Златопіль вдалося поспілкуватися з керівником кропивницького  Імідж-центру “Ольга”, в якому Максим вчився вокалу та акторській майстерності.

“Хлопчик брав участь в конкурсах, знімався в кіножурналі “Байки”, був учасником конкурсу “Prince & Princess of the World”, підготувавши туди творчий вокальний номер, який дуже всім сподобався. Потім ми з ним були у Польщі на вокальному конкурсі “Калейдоскоп талантів”, де Максим отримав першу премію.  І основні педагоги з’явилися вже в Києві, де його професійно готували до виступів у зимових мюзиклах в дитячому театрі на Подолі. Юний артист серйозно займається в столичній вокальній школі  і нарешті взяв участь у шоу “Голос. Діти”.

Юний співак був добре підготовлений, що допомогло йому гарно комунікувати з зірковими тренерами і не боятися.

Максим доброзичливий, відповідальний, сумлінний хлопчик, за перемогу якого на дитячому шоу вболівають родина та друзі. Тож побажаємо юній зірці перемоги не лише в телевізійному конкурсі, а і у всіх проектах, в яких хлопчина братиме участь в подальшому!

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий