Юні кропивничани успішно дебютували на Всеукраїнському фестивалі

22/02/21 04:02 Суспільство

Колектив Дитячого театру мод  “Ольга” отримав першу премію на Всеукраїнському дитячому фестивалі моди та краси “Nika Planet”, який відбувся 21 лютого у місті Дніпро, інформує Златопіль, пише МК.

У фестивалі брали участь молодіжні та дитячі хореографічні колективи та театри моди з Дніпра, Харкова, Запоріжжя, Кропивницького та інших міст.

Учасники вперше виступили у такому складі, для багатьох це був дебют. Але це великий досвід роботи та можливість знайомства з новими творчими колективами. Попереду нові цікаві проєкти та успіхи.

“Конкурси краси та фестивалі талантів – це серйозна школа для юних учасників. Тут діти мають можливість проявити себе і продемонструвати суддям навички, які отримують в своїх модельних агентствах і театрах мод. Крім того, хлопці та дівчатка мають можливість спілкуватися зі своїми однолітками з різних куточків нашої країни , знаходити серед них друзів. Дитячі конкурси – це, перш за все, свято. Звичайно, є момент змагання, але для нас важливо подарувати радість кожній дитині. Висловлюємо слова вдячності організаторам студії моди  “Ніка” та особисто керівникові Вікторії Котелевській за свято краси, позитиву та добрих емоцій! – зазначила директорка імідж-центру “Ольга” Вікторія Вагжанова.

 

Джерело: 
Мій Кіровоград
Важлива новина: 
0