Єдині жителі одного із сіл на Кіровоградщині голосували вдома, не знаючи кандидатів

25/10/20 09:10 Суспільство

Єдині жителі села Хайнівка Олександрівського району Кіровоградської області (двоє людей – ред.) голосували вдома. Про кандидатів нічого не знає – розповіла Суспільному 81-річна жителька села Тетяна Чумаченко, передає МК. Хайнівка входить до складу Ставидлянської сільської ради, на виборчу дільницю якої не пускали журналістів Суспільного.

За словами голови виборчої комісії Оксани Цимбал, вдома голосували 28 виборців. З них двоє – це єдині жителі села Хайнівка. Від села Ставидла до Хайнівки, де залишились двоє жителів – 3 кілометра. Одна з них – Тетяна Чумаченко, яка далі свого будинку не ходить: ”Дали мені бюлетені. Поки я розібралася – що, куди і до чого. Я кажу – як я буду голосувати, я їх не знаю? Ото так проголосувала – аби проголосувати. Та й усе. А яка тут на кого надія? Життя тут не зміниться. Тільки виїжджати треба”.

Що відомо

У селі Ставидла Олександрівського району знімальну групу Суспільного не пускали на дільницю. Голова виборчої комісії Оксана Цимбал пояснила, що не пускають, бо в журналістки немає дозволу та спеціальної акредитації від територіальної виборчої комісії.

Після дзвінка до територіальної виборчої комісії знімальну групу пустили на дільницю. На вході – антисептик та захисні маски. На підлозі – розмежувальні стрічки. Члени комісії попросили їх не знімати. Сиділи у масках та рукавицях.

Температуру виборцям на дільниці не вимірювали, окремої кабінки для голосування для людей з підвищеною температурою не було. Це через те, що виборців небагато – пояснила голова комісії: ”У нас невеликий наплив, пускаємо по одній людині. Медсестра періодично приходить, вимірює температуру. Або якщо людина каже, що їй зле, то ми викликаємо медсестру”.

Місцева жителька Діана Бабенко розповіла, що складнощів під час голосування не було.

За п'ять годин роботи дільниці порушень не було – розповіла голова виборчої комісії. З 242 виборців проголосували 89.

Джерело: 
Мій Кіровоград
Важлива новина: 
0