Янукович та Азаров привітали кіровоградців з Днем визволення

Президент України Віктор Янукович вітає жителів Кіровограді із 70-ю річницею визволення обласного центру від німецько-фашистських загарбників.

«Щиро вітаю мешканців Кіровоградщини із визначною подією – 70-ю річницею визволення обласного центру від німецько-фашистських загарбників.

Багато ваших земляків пішли у безсмертя на шляху до Перемоги. Вічна і світла їм пам’ять.

У цей урочистий день сердечно дякую ветеранам за подвиг на фронтах Великої Вітчизняної війни та нелегку працю у повоєнні часи. Не шкодуючи життя, ви відродили й примножили промисловий потенціал міста, збагатили культурну та духовну спадщину рідного краю.

Честь вам і слава!

Зичу усім доброго здоров’я, життєвих гараздів, успіхів і нових звершень задля процвітання регіону та України», — йдеться в привітанні.

Прем’єр-міністр Миколи Азаров привітав жителів Кіровограда з нагоди 70-ї річниці з дня визволення міста від фашистських загарбників.

Текст привітання оприлюднено на урядовому порталі. 

«Вітаю Вас з нагоди знаменної дати – 70-ї річниці визволення міста від фашистських загарбників.

У боях за Кіровоградщину тисячі солдатів і офіцерів проявили звитягу і патріотизм, більше чотирьохсот з них були удостоєні найвищого звання Героя Радянського Союзу.

Фашистський окупаційний режим наніс глибокі рани жителям Кіровограда, але не зламав їх. І можна лише захоплюватися та пишатися Вашими земляками, які у короткі строки зуміли відбудувати місто, підняти його з руїн.

Щиро бажаю всім ветеранам війни міцного здоров’я та довгих років життя, а всім жителям та гостям – щастя та подальших успіхів у повсякденній діяльності на благо розвитку і процвітання незалежної Української держави», — сказано в ньому.

Джерело: 
Мій Кіровоград