Як кіровоградці Донецьк вишивали

До Кіровограда дістався оберег, вишиваний усією Україною. Поект має за мету підняти дух людям у тривожний час, морально підтримати військових та об'єднати всю країну за допомогою виготовлення спільного оберегу.
На рушнику зображена карта України, кожна область представлена власним прапором. Полотно подорожує від міста до міста, де кожен бажаючий вишиває свій край. Чи буде переданий оберіг до східних областей та Криму - поки що невідомо. Тому люди, закінчивши вишивати свою область, роблять декілька стібків і там.


Та це вам не просте вишивання, робота йде на рекорд України в номінації "Мистецтво" - "Карта України, вишита вручну найбільшою кількістю людей". Тому кожен учасник, який створив хоч один хрестик, мав записатисяя до загального списку, який буде передано до експертної ради Національного реєстру рекордів.
Вишивання завершиться у Києві 1 грудня і карту буде презентовано на виставці у Мистецькому Арсеналі. А взагалі, оберіг планують розмістити у преміщенні Верховної Ради України, але лише тоді, коли народ побачить, що парламент працює у "поті чола", старанно та на реальну користь країні. А поки - зась!
У Кіровограді полотно перебуватиме 2 дні. Якщо ви також хочете долучитися до всеукраїнського вишивання, то ще маєте змогу зробити це сьогодні на хуторі Надія.

 

 

Олександра Крикун, Златопіль

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий