Впродовж літа через Кропивницький щодня курсуватимуть потяги до Одеси

Цього літа залізницями України курсуватимуть 23 літні поїзди, вісім з яких призначили до Одеси, п'ять - до Херсона, по три - до Генічеська та Бердянська

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу "Укрзалізниці".

Також залізничники збільшили періодичність курсування популярних графікових поїздів: потяг № 8/7 "Одеса - Харків" курсуватиме щодня з червня, у Кропивницький він прибуватиме о 02:07.

Потяг № 92/91 "Костянтинівка - Одеса" курсуватиме щоденно з 1 червня по 28 серпня, він також прибуватиме до Кропивницького після 02:00.

Деякі літні поїзди курсуватимуть через інші станції в області. Поїзд №228 "Київ - Бердянськ" курсуватиме через день з 1 червня по 31 липня та з 1-9 вересня по непарних датах, а в період з 2 по 30 серпня - по парних. Потяг проходитиме Олександрію, Знам'янку, Фундукліївку.

Потяг №282 "Хмельницький - Генічеськ" курсуватиме 2-12 червня та 4-16 вересня по парних датах, а в період з 14 червня по 2 вересня - щоденно. Також зупинятиметься в Олександрії та Знам'янці.

Нагадаємо, що з середини червня через Кропивницький курсувaтиме додaтковий поїзд нa Одесу. Додамо, що влaдa Кропивницького домовилaся із залізничниками про зaкриття руху поїздів через місто у зв'язку з ремонтом aрки, але точні терміни, коли це станеться, поки не узгодили і не оприлюднили.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий