Волонтери з Кіровоградщини передали українським бійцям два позашляховики

Фермери-волонтери із Бобринецького району Кіровоградської області передали два позашляховики для українських військовослужбовців, повідомляє "5 канал".

Придбали автомобілі в Англії. Одне таке авто коштує $3 тис., на Кіровоградщині транспорту ще організували повний техогляд. Тепер ними користуватимуться бійці 3-го полку спецпризначення. Загалом, від початку боїв на Сході, кіровоградські фермери передали військовослужбовцям на передовій уже 10 автомобілів.

"Їздили "Уралами", "ЗІЛами" наші військові, які не входять ні в повороти, ні в посадки не можуть повернуть, не виїхати. Коли ми попробували ці джипи, то попробували хлопці виконувати на них завдання, то це набагато простіше. Він заїде, проїде, розвернеться швидко", - зазначив військовослужбовець 3-го полку спецпризначення ЗСУ "Антон".

"От телефонний дзвінок, командир групи телефонує і каже, що врятували 12 чоловік завдяки автомобілю, який ми з Борщенком їм подарували. І от сама велика честь для мене, сама велика радість, що 12 сімей дочекалися додому сина, батька", - говорить волонтер Олексій Цокалов.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий