В Олександрії онкодиспансер купує кисневий концентратор "Біомед" за ₴123000

На Кіровоградщині, у місті Олександрії, онкодиспансер купує кисневий концентратор "Біомед" за 123 тисячі гривень, пишуть "Олександрійські новини", пише «МК».

Апарат необхідний для автономного та вибухонебезпечного виготовлення медичного кисню та подачі кисню хворим в післяопераційному періоді.

Замовником придбання послуги стало комунальне некомерційне підприємство "Олександрійський онкологічний диспансер Кіровоградської обласної ради". 

Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 28000, Україна, Кіровоградська область, Олександрія, вулиця Міліцейська, будинок 76

Закупівля відбувалась за неконкурентною процедурою звіт про укладений договір.

Переможцем стало товариство з обмеженою відповідальністю ФОРТІС МЕДІКАЛ.

7 жовтня опубліковано інформацію про намір укласти договір.

Вартість закупівлі - 123 тисячі гривень.

Строк постачання кисневого концентратора - до 31 грудня 2019 року.

Підприємець за інформацією Clarity Project - бази даних і системи аналітики публічних закупівель ProZorro - має досвід участі у 13 публічних закупівлях.

З цих закупівель у 6 випадках він здобув перемогу. Уклав 6 договорів з надання послуг з постачання медичного обладнання та виробів медичного призначення, апаратури для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії, апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, медичні матеріали на загальну суму 1 473 978.00 гривень.

11 з закупівель проводилось за конкурентною процедурою.

Географія надання медичних послуг товариства на мапі (скріншот з сайту Clarity Project).

Джерело: 
Мій Кіровоград