В минулому році з 52 демобілізованих, за сприяння центру зайнятості 20 – працевлаштовані, 6 - пройшли професійн навчання

Питання адаптації демобілізованих військовослужбовців, учасників АТО на ринку праці залишається одним із першочергових у роботі центрів зайнятості.

Так, з метою сприяння громадянам зазначеної категорії у працевлаштуванні Новгородківським районним центром зайнятості надається широкий спектр соціальних послуг. Насамперед, підбір роботи; пропонується участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру; для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці здійснюється організація професійної підготовки або перепідготовки, підвищення кваліфікації; безробітним, які виявили бажання розпочати підприємницьку діяльність, надається відповідна організаційна, правова і фінансова підтримка та ін.

 «З початку поточного року до районного центру зайнятості по допомогу в працевлаштуванні звернулися 52 демобілізованих військовослужбовців, у т.ч. із зони АТО, з них 20 – працевлаштовані на постійні робочі місця, 6 пройшли за сприяння служби зайнятості  професійне навчання, 1 - започаткував власний бізнес», – поінформував Володимир Ніколаєнко, директор Новгородківського районного центру зайнятості.

За його словами, ці люди потребують особливої уваги. Служба зайнятості сприяє поверненню їх до мирної праці. 

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий