В Кропивницком продавали технику, "работавшую" в пользу России

В Кропивницком пресекли реализацию специальных технических средств, которые скрыто передавали полученную информации на серверное оборудование в РФ. Об этом сообщает СБУ.

"Объекты нелегально закупалась частными предпринимателями Кропивницкого в интернете для продажи клиентам. Обнаруженные у дельцов приборы предназначались для получения геоинформации GPS-каналами и передачи ее по радиоканалу мобильной связи стандарта GSМ. Техника была оборудована скрытыми встроенными сверхчувствительными микрофонами, которые имели функцию дистанционной активации", – пояснили в СБУ.

Во время санкционированных обысков оперативники  изъяли тридцать единиц "шпионского"оборудования. По информации спецслужбы, сервера, на которые передавалась информация, принадлежит российской компании, которая активно сотрудничает с ФСБ.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Аватар пользователя REBECCA ELLISOR
Вам потрібна позика? Чи банк відмовляв вам у наданні позики, ми тут, щоб допомогти вам у фінансовому плані, щоб отримати миттєву позику будь-якої суми в будь-якому місці призначення. Ваше щастя є нашим пріоритетом. Ми надаємо персональні позики, комерційні позики та корпоративні кредити, а також всі типи позик з 2% відсотків для отримання додаткової інформації, будь ласка, зв'яжіться з нами по електронній пошті (choosenloanfirms@gmail.com).
Аватар пользователя RAHEL COHRAN
Привіт. Я пан Рахель, кредитор приватної позики, який надає кредити фізичним особам, комерційним фірмам, страхуванню тощо. У вас виникли будь-які фінансові труднощі або вам потрібен кредит для інвестування, або вам потрібен кредит, щоб не платити рахунки за вашим запитом. Ми тут, щоб усунути всі ваші фінансові проблеми у минулому. Ми пропонуємо всі види кредитів у будь-якій валюті номіналом 2% без попередньої оплати. Я хочу використовувати цей чудовий носій, щоб повідомити вас, що ми готові допомогти вам у будь-якому кредиті, щоб вирішити цю проблему. Якщо Так, поверніться зараз за допомогою електронної пошти (rahelcohranloan@gmail.com) для отримання додаткової інформації, ВИ дуже дбайливо.

Добавить комментарий