"Україна – не шкуродерня!": У Кропивницькому зоозахисники протестували проти вбивств тварин

В обласному центрі протестували проти безкарного вбивства тварин в Україні

Про це повідомляє Depo.Кропивницький.

У п'ятницю, 20 липня, на площі Героїв Майдану біля сотні кропивничан вийшли на зоозахисний мітинг "Україна – не шкуродерня!". У рамках Всеукраїнської акції відповідні мітинги пройшли також у Києві, Львові, Одесі, Дніпрі, Миколаєві, Івано-Франківську, Житомирі, Сумах та інших містах.

Приводом до протесту стало масове вбивство собак у комунальному притулку для тварин у місті Миколаєві. За інформацією зоозахисників там приспали за одну ніч від 100 до 150 чотирилапих, - точна кількість вбитих собак приховується. Активісти вимагають відкрити кримінальне провадження проти директора притулку для тварин, також вони кажуть, що винні лікарі, які сфальшували дані про діагнози чотрилапих. Медики, зі слів учасників акції, назвали цілком здорових собак агресивними та хворими, надавши відповідні дозволи на вбивство.

Активісти збирають підписи під відповідним зверненням до Президента України, Верховної Ради та правоохоронних органів.

"Ми втомилися від безкарності збоченців і шкуродерів. Вимагаємо припинити масове вбивство безпритульних тварин, покласти край бездіяльності поліції, судів та органів влади у питаннях захисту тварин", - зазначили учасники акції.

Також зоозахисники вимагають покарати Святогора, Короля та інших шкуродерів.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий