У Зеленського новий зашквар

25/08/20 08:08 Публікації

Про державні нагороди інтерєснійша історія...

Як розповів мені працівник Офісу Президента, прости Господи, у команді Президента новий зашквар. Шукають зараз крайнього, щоб дать по сраці 

Словом історія така. Багато місяців тому Сашко Положинський, той що «Тартак» і той що «Був‘є» поширив у себе на сторінці у фейсбуці якийсь дивний фільм, де Порошенка ніби називають баригою і все таке... Ну була така нездорова пошесть кілька місяців тому.

І от, ніби то на Положинського у коментарях накинулися прихильники Порошенка, записали його як водиться у список зрадників Батьківщини і все таке. А Положик теж у кишеню за словом не поліз - відповів у стилі: «я так бачу...»

Словом такий мікроскандал стався, відомий щоправда у вузьких колах поціновувачів творчості Положинського. Ну і далі не пішло.

Але, ніби, як в Офісі Президента цю історію помітили. Хтось із радників потрактував її у стилі, - ворог нашого ворога - наш друг. Положинський, мовляв чоловік авторитетний і жене на Пороха, а значить треба його підтримати і в одній запаленій голові з оточення Зеленського з’явилася ідея нагородити Положинського Орденом «За заслуги». Але ж забули лукаві, що Сашко двадцять років тому співав: «Я не хочу бути героєм України...»

І от без задньої мислі, як тобто кажуть радники Зеленського, не порадившись із Положинським запускають його на нагородження. Моє джерело в ОП каже, що документи Положинського пройшли перевірку, підготували Указ Президента, проект пройшов всі погодження, всі кола пекла і нівкого не виникло жодної підозри, щодо кандидатури Положинського.

І от прийшов День Незалежності, у кращих совкових традиціях Офіс Президета підготував Указ на відзначення орденами, де згадується і Положинський. Президент підписав, офіційний сайт публікує цей Указ. Із сайту Положинський дізнається про своє нагородження... і відмовляється від ордену, записує у стилі Зе відосик, де виписує Зеленському вербального копняка за те, що той причетний до ув’язнення так званих «Вбивць Шеремета» - Ріфмастера, Дунар і Кузьменко.

Словом новий медійний зашквар. Тепер в команді Зеленського шукають крайнього, хто ж оце придумав нагороджувати Положинського. Будуть боляче бити. 

Кажуть Зеленський був такий радий і веселий після перегляду того цирку-шапіто, яке під художнім керівництвом Монатіка, замутили на Софійській площі під назвою «Святкування Дня Незалежності України», - а тут така некрасива історія з Положинським під кінець дня. Кажуть, що в оточенні Зе ухвалили рішення не реагувати на Положинського, ніби нічого і не сталося.

Мораль цієї історії проста: якщо людина критикує Порошенка - не поспішайте записувати її в адепти Зе. Ну і якщо вирішили її нагородити - то якось обережно запитайте, чи не проти вона.

А взагалі в мене якесь невиправне дежавю. Десь я таке вже в часи Януковича бачив, коли шановані люди від його нагород відмовлялися. Згадайте тільки світлої пам’яті Анатолія Дімарова. Так шо оточення Зеленського все правильно робить - чітко діють за сценарієм Фьодирича.

Ага, ну і додаю скрін Указу Президента із сайту Офісу Президента. Бо там деякі суперполіттєхнологі  радили підчистити Указ із сайту і сказати, що типу Положинського там не було і «вабще це все ашибка».

Добраніч, громадо!

Aндрій Ковалов

Джерело: 
Мій Кіровоград
Важлива новина: 
0