У виконкомі Кропивницького провели інвентаризацію

0 11/01/19 04:01 Суспільство

Традиційно наприкінці минулого року у відповідності до Конституції, низки законів України, наказів Кабміну, Мінфіну та НБУ в будинку з колонами провели інвентаризацію основних засобів, нематеріальних активів, запасів, грошових коштів, документів та розрахунків.

Про це CBN розповіла керуюча справами виконавчого комітету міської ради Кропивницького Альвіна Бондаренко, передає «Мій Кіровоград».

Найвартісніше, що є у міськвиконкомі, – це комп’ютери та розмножувальна техніка. В цілому основні засоби, яких 448 одиниць, коштують більше трьох мільйонів гривень.

Інвентаризаційна комісія пройшла всіма кабінетами, все перерахувала і зробила висновок: лишків і нестач не виявили.

«Це абсолютно традиційний та абсолютно необхідний захід. У виконкому з’являються нові зобов’язання і, відповідно, збільшується кількість працівників. Ми повинні чітко розуміти, що є в нашому господарстві. Тим більше, що у другій половині цього року ми очікуємо на відкриття “прозорого офісу” ЦНАПу», – зазначила Альвіна Бондаренко.

В управліннях та відділах виконкому міської ради, які займаються питаннями з усіх сфер життя – від ЖКГ, транспорту чи будівництва до зовнішньоекономічної діяльності, – працюють близько 400 людей.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий