У модернізацію водогону "Дніпро-Кіровоград" включилися литовці

Згідно міжнародного проекту щодо модернізації  ОКВП "Дніпро-Кіровоград" на водогоні впроваджуватимуть системи автоматизації та диспетчеризації, вартість - 3,069 млн дол. США

У модернізацію водогону "Дніпро-Кіровоград" включилися литовці

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу ОДА.

У п'ятницю, 3 серпня, відбулося засідання круглого столу "Модернізаційні проекти області: проект автоматизації водоканалів". У засіданні взяли участь Надзвичайний та Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні пан Марюс Януконіс, який перебуває з робочим візитом на Кропивниччині, перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко та делегація Консорціуму Consortium UAB "BIS" (Литва) – Interprojekt GmbH LLC (Україна), що реалізовує зазначений проект.

Коваленко зауважив, що обласне комунальне виробниче підприємство "Дніпро-Кіровоград" співпрацює з Міжнародним банком реконструкції та розвитку в рамках проекту розвитку міської інфраструктури. Кошторисна вартість цього проекту загалом складає 44,4 млн дол. США. У рамках співпраці планується реалізація ряду субпроектів, у тому числі і проекту "Впровадження системи автоматизації та диспетчеризації ОКВП "Дніпро-Кіровоград". У червні цього року було укладено відповідний контракт з Консорціумом UAB "BIS"(Литва) – Interproject GmbH LLC (Україна). Оціночна вартість зазначеного контракту складає майже 3,069 млн дол. США.

"Реалізація цього проекту дасть можливість підприємству, яке забезпечує половину мешканців Кіровоградщини питною водою, працювати ефективно, а жителям області отримувати якісні послуги", – підкреслив перший заступник голови облдержадміністрації.

Марюс Януконіс у свою чергу зауважив, що зазначений проект є важливим для обох держав, оскільки Литва зацікавлена, щоб підприємства України модернізовувалися, використовуючи для цього усі можливості, зокрема, міжнародну фінансову допомогу. Пан Посол відзначив, що успішна реалізація проекту дуже важлива і для бізнесу в плані покращення інфраструктури, і для населення області, яке отримуватиме якісніші послуги.

Детально про реалізацію проекту "Впровадження системи автоматизації та диспетчеризації" поінформували генеральний директор ОКВП "Дніпро-Кіровоград" Роман Ілик, керівник напрямку проектно-інжинірингової компанії "Сity Interprojeсt GmbH" Євген Кунь та генеральний директор литовської інжинірингової компанії UAB "BIS" Каститіс Буткус. Проект передбачає розробку та впровадження 4 відповідних систем: автоматизованої системи дистанційного диспетчерського контролю технологічних процесів, геоінформаційної системи, автоматизованої системи обліку електроенергії, а також автоматизованої системи обліку водоспоживання. Впровадження зазначених систем забезпечить умови для безперебійної та безпечної експлуатації комплексу об'єктів водопідготовки, водопостачання та водовідведення, а також сприятиме ефективному та раціональному використанню технологічного обладнання. У випадку виникнення аварійних ситуацій системи допоможуть виявляти їх в найкоротший термін, поінформувати про це черговий персонал та мінімізувати час їх усунення.

Нагадаємо, що водогін "Дніпро-Кіровоград" модернізуватиме об'єкти від Світловодська до Кропивницького.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий