У міськраді Кропивницького поки вирішують, чим на два тижні замінити "паралізовані" маршрути

30/03/20 04:03 Суспільство

Про це повідомив заступник міського голови Олександр Мосін під час брифінгу, передає МК з посиланням на онлайн-трансляцію Dozor

За словами посадовця, водії ПП "Паритет-Сервіс" зараз повністю переведені на карантин. Він триватиме два тижні. "Вони самі перебуватимуть на карантині та буде обробка всього транспорту і офісних приміщень. Якщо все добре – через два тижня вийдуть на роботу", – сказав Мосін. 

Мосін звернувся до працівників критичної інфраструктури та попрохав використовувати ті маршрути, які пролягають поруч. Замість маршрутки №77 – №№ 46 та 15, №104 – №№104а та 46, №112 – №№15, 3, тролейбуси – №№4 та 10, №113 – №130.

У міській раді сподіваються, що комунальний транспорт теж зможе на два тижні замінити чотири "дискваліфіковані" маршрути. "Зараз управління транспорту відпрацьовує питання довезення на роботу працівників критичної інфраструктури. Потім виходить в черговий режим, розклад повідомимо додатково. Якщо вдасться встановити такий режим і ми відпрацюємо чергування міського транспорту "на роботу і з роботи", то зможемо перекрити нашим транспортом ці чотири маршрути", – повідомив Олександр Мосін. 

Джерело: 
Мій Кіровоград