У міській раді "бігають по депутатах" з проханням не звільняти

Завтра на розгляд сесії міської ради виноситься проект рішення “Про структуру, загальну чисельність та штати апарату Кіровоградської міської ради та її виконавчого комітету, виконавчих органів Кіровоградської міської ради”, пишет "Акула".

Про це під час ранкової апаратної наради нагадав виконуючий обов'язки міського голови Іван Марковський. Якщо проект набере необхідну кількість голосів, то виконавчий апарат міської ради скоротиться на 17 посад, будуть проведені істотні зміни умов праці у 36 працівників (вони передбачають зміну посад, посадових обов’язків та розміру заробітної плати). Загалом зміни структури торкнуться майже 20% працівників виконавчих органів міської ради, що забезпечить економію бюджетних коштів. Загалом вдасться зекономити 783,2 тис. грн. 

Разом з тим, Марковський зазначив, що деякі посадові особи приходять до депутатів міської ради з проханням не голосувати за цей проект рішення: "Завтра на сесії ми будемо розглядати це питання. Я звертаюсь до вас усіх – не бігайте по депутатах, не шукайте "даху".

Якщо за рішення проголосують, то воно набуде чинності з 10 жовтня. Нагадаємо, серед інших пунктів цього рішення йдеться про звільнення першого заступника міського голови Анатолія Перевозника. Про це попросили 39 депутатів міської ради, адже за постановою про економію, у міській раді має бути не більше 4 заступників міського голови. Сам же Анатолій Перевозник вважає, що це політична розправа. 

Джерело: 
Мій Кіровоград