У мерії Кропивницького обговорили проекти пам'ятників на площу Героїв Майдану

Сьогодні, 20 липня, у міській раді Кропивницького зібралася конкурсна комісія, учасники якої почали обговорення проектів пам'ятників на площу Героїв МайдануУ мерії Кропивницького обговорили проекти пам'ятників на площу Героїв Майдану

Трансляція тривала на сторінці міської ради у "Фейсбуці", передає Depo.Кропивницький.

Багато з представлених проектів не підходять за вимогами, які висувала конкурсна комісія, сказав заступник міського голови Олександр Грабенко. Один з пам'ятників має сягати висоти 14 метрів, автори іншого - пропонують прибрати один з фонтанів. Ще один пам'ятник є пірамідою, яку пропонують поставити у центрі площі.

Були проекти, які членам журі конкурсу сподобались, але частково. Проте частково голосувати за кожен пам'ятник не передбачають умови конкурсу.

Три проекти одна з учасниць засідання назвала суто комерційними - там є пропозиції розміщення торгових точок та парковок та запропонувала виключити їх одразу. Проте члени комісії не підтримали цю пропозицію.

Активіст Ігор Козуб сказав, що пам'ятники не є життєстверджуючими та не відображають загальнонаціональний рух під час Революції Гідності.

У результаті учасники комісії вирішили зібратися наступного четверга, аби вивчити самі проекти та юридичну складову недопуску проектів.

Нагадаємо, що посадовець облради закликав прибрати в Кропивницькому пам'ятник"убивцям-будьонівцям.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий