У Мережі створили карту єдності України

Підтримати Єдність України може кожен після авторизації через одну із соціальних мереж - ВКонтакте або Facebook.

Проект «Я за Єдину Україну» був запущений 5 травня, з того часу на карті на користь єдності України відзначилися 6 тис осіб, серед яких як українці, так і росіяни і громадяни інших країн. Підтримати Єдність України може кожен після авторизації через одну із соціальних мереж - ВКонтакте або Facebook (http://www.edynaukraina.com.ua/). 
 
Мета проекту - згуртувати українців навколо спільної ідеї і довести всім, що народ прагне жити в неподільній країні. «Ця ідея виникла у нас як необхідність підтримати Україну в такі складні для неї часи. Ми хотіли розвіяти всі сумніви і показати, що, незважаючи ні на що, дуже багато людей вірять в Єдину Україну, в її щасливе майбутнє», - розповів творець карти Родіон Сальник, резидент бізнес-інкубатора Eastlabs (проект Hintarea). 
 
Кожен, хто приєднався і підтримує єдність країни, відзначається на карті і тим самим розфарбовує одну точку. Відмітка з'явиться в тому регіоні, який вказаний як місце проживання користувача у його соціальному акаунті, через який він авторизирується. На карті поміщається 603 тис 628 точок (площа України становить 603 628 кв. км), які всі разом забарвлять карту у синьо-жовтий колір. 
 
Якщо максимально збільшити масштаб карти у вибраному регіоні, точки перетворяться на аватари користувачів, які їх залишили. Можна побачити, хто з ваших друзів у соціальних мережах підтримав єдність країни. Серед тих, хто приєднався, багато українських IT-підприємців та діячів уанету. 
 
Найбільше користувачів відзначилося на карті в центральних регіонах країни і в Києві, але точки помітні всюди, в тому числі на південному сході країни і в Криму. 
 
Також разом з відміткою можна залишити коментар, який відобразиться в лівому нижньому кутку сторінки - тут можна бачити імена і аватари чотирьох користувачів, які відзначилися на карті останніми.
Джерело: 
Мій Кіровоград