У Кропивницькому треба відремонтувати сотню зупинок. Скільки це коштує

19/07/21 06:07 Економіка

Майже сотня зупинок потребує ремонту в Кропивницькому. Шість з них полагодять до кінця цього року, розповів Суспільному начальник управління житлово-комунального господарства Віктор Кухаренко, пише МК.

Усього в місті 338 зупинок, 90 потребують ремонту. На ремонт однієї зупинки потрібно 60 тисяч гривень сказав начальник управління. "51 зупинкою опікується комунальне підприємство "Універсал – 20052. Близько 90 зупинок на балансі у підприємців, з якими є договір на спільну діяльність: вони облаштовують павільйон чи щось схоже, й зупинка вже зона їхньої відповідальності".

Розповів, інші зупинки не мають балансоутримувача. "Щоб їх перевести в комунальну власність, потрібно спершу інвентаризувати. Визначити їх стан, а вже потім передати підприємству. Але воно не може одночасно взяти стільки зупинок, адже це має бути підкріплено фінансовими ресурсами. Приблизно 10 тисяч потрібно, на ці роботи".

Місцева жителька Маріанна Федотова розповіла, зверталася до заступника міського голови Олександра Вергуна з проханням відремонтувати зупинку біля Дендропарку на вулиці Євгенія Тільнова. "Виявилося, що ця зупинка – приватна власність. Він пообіцяв, що зобов’яжуть власника відремонтувати їїНині у мене є кілька відповідей, що ця зупинка поставлена на баланс "Універсал 2005" . Остання відповідь від 24-го червня, що розпочали ремонт там. Змін ніяких: пофарбували по іржавий діркам, навіть не облаштували місця для сидіння."

За словами директора Дендропарку Олександра Чибітько, зупинку на вулиці Євгенія Тільнова пофарбували до Дня Незалежності. Після святкування її планують прибрати та встановити нову. Вартість зупинки оцінили в 100 тисяч гривень. Роботи обіцяють закінчити до кінця осені.

Про стан зупинки на вулиці Ярослава Мудрого думають троє кропивничан, з якими поспілкувались журналісти Суспільного.

"Треба каркас міняти, щоб дощ не задував. Тут треба капітальний ремонт,бо ремонтувати просто немає сенсу", – сказав місцевий житель Юрій Михайлов.

"Потрібен світлий дизайн, красива щоб зупинка була. А не дивитися на цю, якій вже скоро 150 років буде. Щоб можна було прийти й сісти. Хоч би лавки тут зробили. Он у центрі поробили гарні зупинки, їх порозбивали", – сказав місцевий житель Микола Задеряка.

Вона розмальована, стара. Якби її пофарбувати, довести до ладу, ото була б інша справа", – сказала Наталія Єщенко Наталія Єщенко.

Джерело: 
Мій Кіровоград
Важлива новина: 
0