У Кропивницькому студенти медичного вишу збирали підписи проти його закриття

02/06/21 02:06 Суспільство

У Кропивницькому на площі Героїв Майдану студенти медичного факультету №2 Донецького Національного медичного університету збирали підписи містян, щоб не допустити закриття вишу.

Підписи збирають під зверненням до президента, голови Верховної Ради, Прем’єр-міністра, керівників двох міністерств – охорони здоров'я та освіти та до секретаря Національної ради безпеки та оборони, пише Суспільне, передає МК.

1 червня під зверненням зібрали більше 700 підписів, сьогодні за півтори години – 150, розповів голова студентського самоврядування медичного факультету Станіслав Ковбасюк.

"Ми звертаємось до керівництва держави, щоб вони звернули увагу на долю 800 студентів. Нормального діалогу з керівництвом університету у нас не було. З університету вивозять обладнання – до прикладу мультимедійний стіл. Таке обладнання є не в кожному вузі Європи", – говорить Станіслав Ковбасюк.

Студенти своє звернення до Києва повезуть самі. "Представники депутатського корпусу працюють над тим, щоб зустріч з керівництвом держави була можлива. Як тільки нам повідомлять про це, ми поїдемо".

Джерело: 
Мій Кіровоград
Важлива новина: 
0