У Кропивницькому районі виявили африканську чуму свиней

01/04/20 06:04 Здоров’я

Від Держпродспоживслужби в Кіровоградській області до Управління ДСНС надійшло повідомлення про те, що в Кропивницькому районі, біля с. Веселівка у підсобному господарстві однієї з громадянок загинуло 7 голів свиней.

Про це повідомили в У ДСНС області, інформує МК.

За попередньою інформацією в домогосподарстві утримується 282 голів свиней.

Фахівці Держпродспоживслужби здійснили виїзд на місце та провели епізоотичне розслідування з відбором біологічного матеріалу.

При дослідженні біоматеріалу в Кіровоградській регіональній державній лабораторії Держпродспоживслужби встановили діагноз на африканську чуму свиней (звіт про результати дослідження від 01 квітня 2020 року № 2054).

Нагадаймо, що відповідно до наказу МВС України від 06.08.2018 р. № 658 «Про затвердження Класифікаційних ознак надзвичайних ситуацій», класифікаційна ознака – Розділ 2, п. 39 «Захворювання сількогосподарських та/або диких тварин на екзотичні та особливо небезпечні інфекційні (карантинні) хвороби: африканська чума свиней», код 20731 НС, пов’язана з окремим випадком екзотичного та особливо небезпечного інфекційного захворювання сільськогосподарських тварин, згідно з Класифікатором надзвичайних ситуацій ДК 019:2010, дана подія класифікується як надзвичайна ситуація природного характеру, об’єктового рівня.

Джерело: 
Мій Кіровоград