У Кропивницьку колонію №6 хотіли закинути наркотики

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу Державної установи "Кропивницька виправна колонія - 6".

Напередодні, близько 18:45, під час патрулювання прилеглої території співробітниками оперативного відділу державної установи "Кропивницька виправна колонія (№ 6)", біля її прилеглої території зі сторони вулиці Куроп'ятникова, було затримано громадянина К. Він мав намір здійснити перекид через основну огорожу. Але, побачивши, що до нього наближаються співробітники установи, відкинув згорток вбік від себе.

Про даний факт було повідомлено до чергової частини Кропивницького відділу поліції ГУ НП України в області, після чого на місце пригоди прибула слідчо-оперативна група працівників поліції та провела огляд згортку, що лежав на землі. Всередині нього виявлено два поліетиленових пакетика з речовиною рослинного походження сіро-зеленого кольору в подрібненому стані з характерним запахом. 

Подія зареєстрована в Книзі обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події в Кропивницькій виправній колонії (№6) та внесена до Журналу єдиного обліку Кропивницького відділу поліції ГУ НП в області. Підозрілу речовину відправлено на експертизу для дослідження її походження, ваги тощо.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий