У Кропивницькому жителі будинків на Попова повстали проти будівництва магазину

Сьогодні, 13 червня, жителі декількох будинків на вулиці Попова завадили розпочати будівництво магазину на місці, де проходять комуніації

 

Про повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на обласну філію Суспільного ТБ.

"Подзвонили сусіди і сказали - копають котлован, приїжджай. Я приїхав, тут вже завезли щебінь для будівельних робіт", - говорить місцевий житель Олександр Бондаренко та засипає землею місце під фундамент.

На місце приїхала поліція та керівник міської спецінспекції Андрій Максюта, який підтвердив, що роботи для облаштування фундаменту ведуться без дозволу спецінспекції.

"Під землею прокладені комунікації, а вгорі - високовольтна лінія. Дозволу на будівництво у них немає", - каже житель мікрорайону Андрій Кузьменко.

Орендар ділянки Анзор Арістава стверджує, що у нього є всі дозвільні документи: декларацію на капітальне будівництво. Каже, що уклав угоду про перенесення лінії кабелю під землею. Будівництво планує продовжувати.

Жителі декількох будинків на вулиці Попова звернулися з заявою до поліції. Планують чергувати на місці, щоб охороняти ділянку від забудови.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий