У Кропивницькому в притулку "Щасливий пес" сталася трагедія: Не виключено, що знімали криваве відео

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на "Фейсбук" громадської організації "Щасливий пес".

Уночі невідомі проникли на територію притулку "Щасливий пес", відкрили двері до котячого будинку та запустили туди собак. Через ці дії в притулку загинуло вісім кішок.

"Уранці (4 жовтня – Ред.),коли ми приїхали до притулку (вчора поїхали коли було темно), в котячому будинку якимось чином виявилося три собаки, які були там закриті. Закриті були точно так само як ми закриваємо кішок. На всі ті ж запори, які робимо ми. І ще й підперли двері у вольєр, щоб собаки не змогли вийти. Загинули старі кішки, деякі кошенята-підлітки, двоє однооких кішок. Ми не знаємо що думати, кому заважають тварини, кому не подобається, що в притулку все добре", - повідомили зоозахисники.

Волонтери розповіли, що за останній місяць в притулок приїжджали якісь люди на велосипедах, щось розглядали. На питання волонтерів, що вони роблять в притулку, взагалі не відповідали. Хто вони, так і невідомо.

"Таке враження що хтось запустив собак, спостерігав за кривавою дією, і ми думаємо, що знімали відео. Прохання - якщо хто побачить таке відео в мережі, повідомляти нам. У зв'язку з цими подіями, поки в притулку не буде огорожі і сигналізації, ми взагалі не можемо взяти жодного котячого. Прохання величезне - дуже потрібна допомога в розміщенні тих, хто у нас зараз є", - зазначили волонтери.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий