У Кропивницькому УЗЕ не чинять тиск на депутатів. Коментар очільника Управління

0 12/09/18 02:09 Політика

Володимир Духно, начальник Управління захисту економіки (УЗЕ) прокоментував останні гострі заяви в його сторону, пише "Прожектор".

Начальник Управління захисту економіки в Кропивницькій області ДЗЕ НП України Духно Володимир Миколайович дав коментар стосовно нещодавних заяв, що пролунали на прес-конференції, зібраній депутатами “Опозиційного блоку” міської ради Кропивницького про так званий “автопарк” начальника УЗЕ та незаконні дії даного Управління:

 

«Дійсно, в моєї сестри були автомобілі, про які згадали депутати на брифінгу. Вона, як і будь-який громадянин України має право купувати та володіти транспортними засобами. Дійсно, сестра купувала, продавала і я особисто користувався цим автомобілем, про що зазначено у всіх моїх деклараціях. Так, як ми перебуваємо в близьких і добрих стосунках, я нічого в цьому не бачу кримінального. Що стосується останнього придбання автомобіля, то на сайті «Авто Ріа» було відповідне оголошення. Вона мені зателефонувала з проханням також подивитися і дати пораду. Перед тим у неї був також джип. Вирішили його продати, щоб купити більш нову автівку. Даний транспортний засіб рахується сімейним автомобілем. Машину продавав Сергій, Ви можете з ним зв’язатися».

Тому ми вирішили зателефонувати вказаній особі, яка б могла підтвердити або спростувати дану інформацію. А перед тим зайти на сайт «Авто Ріа». Ось, що вдалося знайти:

 
 

Коментар Сергія, людини, що продавала автомобіль сестрі пана Духна:

«Продавав автомобіль тижні три тому. Покупцем була жінка – Олена. Я нічого не приховую. Можете брати коментар в неї також. Я швидко продав автівку, тому що все життя користувався легковими авто, потім захотів придбати джип. Дуже швидко в ньому розчарувався. Тому зараз їжджу, як і раніше, на маленькій легковій автівці”.

Отож, бачимо, що на даному етапі всі слова та заяви начальника УЗЕ сходяться з реальністю.

Духно В.М. продовжив:

«Автомобіль нас влаштував, тому сестра його придбала. Кому він належав до цього, мені не відомо. З місцевих ЗМІ дізнався, що попереднім власником є Олександр Поварознюк. Особисто ми не знайомі. Я користуюсь цим авто, про що зазначено в моїй декларації за 2018 рік. Ця інформація є у вільному доступі.

Стосовно різноманітних закидів у бік працівників УЗЕ на нещодавній прес-конференції, то тут слід розуміти, що основне наше завдання полягає у викритті корупціонерів та хабарників, забезпеченні неможливості розкрадання бюджетних коштів. Тому ми, перш за все, слідкуємо за чиновниками, перевіряємо декларації. Депутати, як суб’єкти декларування, повинні правильно вносити відомості. Впливати на правильність внесених даних працівники УЗЕ не можуть.

Це саме стосується і хабарництва. Ніяких ні «штатних агентів-хабародавців», як було зазначено на тому ж таки брифінгу, ні «штатних» понятих в Управлінні апріорі не існує і існувати не може. Є законослухняні громадяни, які по роду своєї діяльності зіштовхуються з певними чиновниками, депутатами та іншими діячами, від рішення яких залежить доля того, чи іншого підпису, або документу. Якщо з людини вимагають хабар, то вона звертається за допомогою до поліції, аби її захистили від здирництва, яке на сьогоднішній день, посилаючись на відповідну статистику, збільшилось.

Депутати мають право звертатися до компетентних органів. Спостерігаю наразі, яка політика ведеться зараз у ЗМІ та соц. мережах проти нашого Управління та мене особисто. Моя позиція – нехай це залишиться на совісті тих людей, які цілеспрямовано цим займаються. Але з розкраданням бюджетних коштів та хабарництвом ми будемо боротися, незважаючи ні на що. Немає різниці, якого рівня і хто ця посадова особа.

Стосовно службового автомобіля. Управління захисту економіки не є самостійним підрозділом в питанні матеріального забезпечення. Тому надає службові автомобілі Центр забезпечення оперативних підрозділів Національної поліції.

Ми ніколи не чинимо тискна бізнес, а тільки захищаємо чесних підприємців. Так само і з депутатами. Обов’язок посадових осіб – вказувати вірну інформацію в своїх деклараціях. І не ображатися потім на працівників УЗЕ, яке віднаходять незадекларовані речі. Перш за все, це наша робота, пріорітетним гаслом якої є твердження «Перед законом рівні всі, без виключення». УЗЕ безупинно бореться із порушниками, хабарниками, корупціонерами. Красномовним підтвердженням цього є результати нашої діяльності».

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий