У Кропивницькому у дворах на кількох вулицях приватного сектору потруїли всіх собак

Готуються до нападу грабіжників, бо їхніх собак потруїли невідомі. У Кропивницькому жителі кількох вулиць за одну ніч втратили усіх свійських собак, які охороняли обійстя. Торік за схожих обставин злодії обікрали десятки приватних будинків у сусідніх районах. Тож власники отруєних тварин підозрюють: вони наступні. Тому вирішили виставити охорону і, за можливості, спробують упіймати імовірних грабіжників.

Отрута була у сосисках. Деякі собаки помирали раніше, ніж з’їдали усю смертельну приманку. Сусіди переконані, зловмисники  готувалися ретельно, бо задумали одразу кілька злочинів.

Пес Живчик єдиний з усієї вулиці вижив тієї страшної ночі. Просто він був зачинений у вольєрі і це врятувало життя.  Ветеринари кажуть, що тварин отруїли протитуберкульозним препаратом, який є у вільному продажі.

"Він для людини безпечний, а для родини собачих або котячих невелика доза при потраплянні в організм може привести до смертельного результату. Смерть може насутпити впродовж десяти – п’ятнадцяти хвилин. Тварина гине в конвульсіях", - розповідає ветеринар.

Врятувати собаку в таких випадках може велика доза вітаміну В6. Вколоти її мають власники, бо лікар доїхати не встигне. За фактом отруєння тварин правоохоронці відкрили провадження. Зловмисників шукають.

"Проводитись будуть превентивні заходи з метою недопущення посягання на житло, а також майно громадян тих, в яких потруїли собак", - кажуть у поліції.

На поліцейську охорону жителі  торік пограбованих будинків не дуже сподіваються. Спішно влаштовують в обійстях системи захисту. Та обладнують двори камерами відеоспостереження. 

Сусіди збираються організувати чергування і, навіть, обмірковують, як краще влаштувати на грабіжників засідку. 

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий