У КРОПИВНИЦЬКОМУ ТЕРМІНОВО ШУКАЮТЬ ДОНОРІВ КРОВІ ДЛЯ ОНКОХВОРОЇ ЖІНКИ

У Кропивницькому терміново шукають донорів крові 4 (-) для онкохворої жінки. Донори потрібні на сьогодні, 8 квітня та завтра, 9 квітня. Про це повідомила на своїй сторінці  засновниця фонду "Янгол життя" Наталя Селецька, інформує "Кропивницький.UA", пише "МК".

"Допоможіть врятувати життя людині, в якої рак крові! Нам потрібно четверо- п'ятеро донорів з рідкісною групою крові 4(-). Кров потрібно здати на станції переливання крові для Людмили Загреби", - йдеться у повідомленні. 

Контактний номер телефону: 0505454757 Ольга.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Аватар пользователя Mr donald lee
Здрастуйте, Ми видаємо кредити в межах від $ 1000 до $ 100,000,000. Наші кредити добре забезпечені і забезпечені за процентною ставкою 2%. Ми надаємо кредити фізичним особам та організаціям з метою відновлення будинків, закріплення боргів, рефінансування та створення підприємств. Зв'яжіться з нами по електронній пошті: (donaldleeloaninvastmentcompany@gmail.com) Ми є міжнародною кредитною компанією, яка надає кредити різним особам і компаніям в Європі, Азії, Африці та інших частинах світу. Ми пропонуємо кредит у доларах США (доларах США), британських фунтах (GBP) та будь-яку валюту за вашим вибором. Контактна адреса: (donaldleeloaninvastmentcompany@gmail.com) Дисплей * особисті кредити (безпечні та незабезпечені) * Бізнес-кредити (безпечні та незабезпечені) * іпотечні кредити * синдикований кредит * Студентський кредит * Консолідація кредиту та багато інших: Надіслати електронною поштою до Сполучених Штатів сьогодні (donaldleeloaninvastmentcompany@gmail.com) З повагою Містер Дональд Лі

Добавить комментарий