У Кропивницькому стартує конкурс на журналістську премію імені Віталія Ципіна

З 2 квітня по 30 квітня оголошується прийом матеріалів на здобуття міської журналістської премії імені Віталія Ципіна, встановленої міською радою

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу міської ради.

"Премія присуджується за високу професійність в різних жанрах журналістики, підготовку журналістських матеріалів, спрямованих на збагачення і збереження історичної спадщини, висвітлення економічного, соціального, культурного життя міста та опублікованих в періодичних виданнях, на інтернет-ресурсах або передані по телебаченню і радіо, та які здобули широке громадське визнання", - зазначають організатори.

Учасники конкурсу мають право представити свої матеріали під псевдонімом, однак в заявці на участь потрібно обов'язково вказати свої ім'я та прізвище.

Конкурсні матеріали приймаються відділом по роботі із засобами масової інформації Міської ради міста Кропивницького за адресою: 25006, Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, Відділ по роботі із засобами масової інформації Міської ради міста Кропивницького. Контактні дані: тел. (0522) 22-69-48 viddilzmi@ukr.net.

Із положенням про міську журналістську премію імені Віталія Ципіна можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, що впродовж квітня триватиме прийом творів нa здобуття літерaтурної премії імені Aрсенія Тaрковського.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий