У Кропивницькому старшокласник вдарив головою об стіну п'ятикласника. Дитина в лікарні

0 18/10/18 05:10 Суспільство

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на YouTube філії суспільного телебачення.

У кропивницькій школі №2 десятикласник вдарив п'ятикласника під час перерви. Батько п'ятикласника Олександр Шутенко розповів, щойого син потрапив в лікарню прямо зі школи.

Директор школи Інна Базіко зазначила, що ця подія сталася, коли дорослих поруч не було. Про інцидент батько постраждалого дізнався, коли йому подзвонили з учбового закладу та повідомили, що побили його дитину. Коли чоловік приїхав у місто, то дитина вже була в лікарні, куди її відвезла "швидка". Потім приїхала поліція. Правоохоронці розпитали хлопчика про подію. Той відповів, що його вдарив десятикласник від чого він втратив свідомість і нічого не пам'ятав.

Зі слів батька постраждалого хлопчика, той бачив, як десятикласник давив його однолітка. Саша почав його захищати. Старшокласник погнався за ним і його вдарив об стіну.

Діти підтвердили, що старшокласник вдарив головою об стіну п'ятикласника та додали, що той тримай його за шию та трусив. Хлопчик просто сповз по стіні. Потім почав плакати. Його однолітки підняли і понесли в медпункт.

Директорка ЗОШ розповідає дещо іншу версію інциденту. Діти, з її слів, займались пустощами, чіплялись за перила та вилазили на другий поверх. Коли їм зробили зауваження, вони розбіглися по класах. Але, як вчителі пройшли, вони знову лізли на перила. Учень десятого класу начебто зняв під руки молодшого учня. Олександр вирішив заступитись за свого однокласника. Він схватив старшокласника за ногу і, з розповіді директорки, начебто почав його дражнити. Тоді старшокласник поставив хлопчика и почав наздоганяти Сашу. Він його вхопив за речі в районі грудної клітини. Але це сталося біля стіни і хлопчик вдарився об стіну.

Деякі батьки, зі слів тата потерпілого хлопчика, відмовились від своїх слів, тому що не хотіли проблем в школі. Мати старшокласника відмовилась поговорити із журналістами. Постраждала дитина наразі перебуває в неврологічному відділенні обласної дитячої лікарні із закритою черепно-мозковою травмою та струсом головного мозку. Батьки вважають, що життя дитині в школі більше не буде.

Зі слів начальника управління освіти Лариси Костенко, в школі проводиться розслідування, а з вчителями проводять бесіди щодо посилення контролю за дисципліною на перервах. Черговий вчитель на початку перерви, коли стався інцидент, не встиг закрити кабінет та вийти на чергування. Але він, зі слів Костенко, буде притягнутий до дисциплінарної відповідальності.

Поліція внесла дані в реєстр про легкі тілесні ушкодження. Після лікування картка хворого хлопчика буде направлена на судово-медичну експертизу щодо остаточного встановлення ступеню тяжкості тілесних ушкоджень. Скільки Олександр пробуде в лікарні поки невідомо.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий