У КРОПИВНИЦЬКОМУ РОЗПОВIЛИ ПРО МОЖЛИВОСТI СПIВПРАЦI УКРАЇНИ З ПIВНIЧНОАТЛАНТИЧНИМ АЛЬЯНСОМ

0 14/09/18 04:09 Суспільство

У центрi перепiдготовки та пiдвищення квалiфiкацiї працiвникiв органiв державної влади пройшов тренiнг для державних службовцiв та представникiв громадськостi щодо iнформування суспiльства з питань євроатлантичної iнтеграцiї України. Iнiцiатором зустрiчi виступила Громадська Лiга Україна-НАТО. Про це йдеться на сайті Кіровоградської ОДА.

Учасники проаналiзували iнформацiйнi та законодавчi аспекти спiвробiтництва України з НАТО, основнi положення рiчної нацiональної програми пiд егiдою комiсiї Україна-НАТО та концепцiї вдосконалення iнформування громадськостi з питань євроатлантичної iнтеграцiї України.

Модератор зустрiчi – голова Громадської Лiги Україна-НАТО Сергiй Джердж розповiв про можливостi невiйськової спiвпрацi в рамках партнерства Україна – НАТО. Перед присутнiми виступили Iван Заєць – колишнiй глава постiйної делегацiї ВРУ у парламентськiй асамблеї НАТО, народний депутат України попереднiх скликань; Руслан Кермач – аналiтик; Ганна Залiзняк – завiдувачка вiддiлу соцiологiчного монiторингу розвитку мiста КНДУ "Науково-дослiдний iнститут розвитку мiста"; Олена Арутюнян – методист із мiжнародних зв’язкiв та партнерства обласного центру дитячої та юнацької творчостi.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий