У Кропивницькому розпочали створювати вишитий "Вінок єдності"

У Всесвітній день вишиванки, 17 травня, перед міською радою відбулася мистецька акція "Вінок єдності", під час якої школярі вишиватимуть українські орнаменти на стрічках

У Кропивницькому розпочали створювати вишитий "Вінок єдності"

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу міської ради.

"Уже стало доброю традицією в цей день проводити акцію, пов'язану із українськими народними звичаями. Нинішнє свято також не є винятком: школярі із різних навчальних закладів Кропивницького виберуть орнамент певної території нашої країни й вишиватимуть його на стрічках для "Вінка єдності" під час перебування у шкільних відпочинкових таборах", - розповіла начальник міського управління освіти Лариса Костенко.

 

Представники двадцяти центрів естетичного виховання при загальноосвітніх навчальних закладах та п'яти центрів позашкільної освіти взяли участь у розіграші орнаментів, вибираючи кухлик з назвою тієї чи іншої області України.

Вихованці різних центрів впродовж перших тижнів літніх канікул під опікою відомих майстринь декоративно-ужиткового мистецтва Оксани Монзалевської та Олександри Пренко вишиватимуть 25 рушникових стрічок з орнаментами різних частин нашої єдиної Батьківщини. Кожна стрічка відрізнятиметься унікальним орнаментом, який відображатиме той чи інший регіон України.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Аватар пользователя RAHEL COHRAN
Привіт. Я пан Рахель Коран, приватний кредит, який надає кредит фізичним особам, комерційним фірмам, страхуванню тощо. У вас виникли будь-які фінансові труднощі або вам потрібен кредит для інвестування, або вам потрібен кредит, щоб не платити за векселями. як ми тут, щоб усунути всі ваші фінансові проблеми у минулому. Ми пропонуємо всі види кредитів у будь-якій валюті номіналом 2% без попередньої оплати. Я хочу використовувати цей чудовий носій, щоб повідомити, що ми готові допомогти вам у будь-якому кредиті, щоб вирішити цю проблему. Якщо Так, поверніться зараз за допомогою електронної пошти (rahelcohranloan@gmail.com) для отримання додаткової інформації, ВИ дуже дбайливо.

Добавить комментарий