У Кропивницькому приймали делегацію бізнесменів з Африки

В обласній державній адміністрації відбулась зустріч з делегацією торгово-промислової палати Гвінейської Республіки

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу ОДА.

Делегацію представляли президент торгово-промислової палати Балде Мамаду, віце-президент Конде Амаду та радник президента, керівник громадської організації "Африканська рада в Україні" Діалло Ісса Садіо.

У Гвінеї розраховують на допомогу наших фахівців у будівництві житла: як соціального (з цим у Гвінеї великі проблеми), так і багатоповерхових будинків (йдеться, насамперед, про столицю держави Конакрі). Також країна, яка має намір привести свою інфраструктуру до європейського рівня, потребує допомоги в реконструкції і будівництві залізничних та автобусних вокзалів, ринків, іншої інфраструктури.

А ще тут мають бажання, аби українські спеціалісти долучились до ремонту наявних залізничних мереж (їх протяжність 660 кілометрів) та будівництва нових (близько 600 кілометрів).

І, звісно, дуже великий інтерес у Гвінеї до розвитку сільського господарства. Сьогодні країна активно закуповує, у тому числі і в Україні, олію, зерно, майонез, інші харчові продукти. Разом з тим тут хочуть розпочати вирощувати соняшник. Тому просять допомоги в цьому плані – починаючи від дослідження їхніх грунтів до поставки насіння, добрив, техніки, приїзду наших спеціалістів, які б навчили тамтешніх аграріїв технології вирощування соняшнику.

Про те, що підприємці з країн Африки мають великий інтерес до нашої держави, свідчить той факт, що у двадцятих числах листопада до України має при

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий