У КРОПИВНИЦЬКОМУ ПОПРОЩАЛИСЯ З ГЕРОЄМ АТО ВІТАЛІЄМ ДРАГАНОМ

04/05/19 04:05 Суспільство

Сьогодні, четвертого травня, у Кропивницькому на Рівнянському кладовищі попрощалися з ветераном АТО Віталієм Драганом, передає журналіст сайту "Кропивницький.UA", пише «МК».

АТОвець помер у середу, першого травня в турецькій клініці після тривалого та виснажливого лікування від онкологічного захворювання та трансплантації. Провести Героя в останню путь прийшли його рідні, військові побратими, волонтери, друзі та чиновники.

Настоятель храму Апостола Андрія Первозваного ПЦУ Рафаїл Сьорак провів поминальну літургію за померлим. Поховали Віталія Драгана на Алеї почесних воїнських поховань Рівнянського кладовища.

Віталій Драган народився 13 червня 1992 року у м. Кривий Ріг Дніпропетровської області. Згодом родина переїхала на постійне місце проживання у Кропивницький. Закінчивши загальноосвітню школу №7, вступив до вищого професійного училища №4, де здобув професію електрогазозварник. Закінчивши навчальний заклад та пройшовши строкову військову службу, Віталій зрозумів, що армія - це його покликання. З січня 2011 року Віталій був зарахований до лав Збройних Сил України на службу за контрактом. Він служив у 3-му полку Спецпризначення розвідником-кулеметником. З самого початку антитерористичної операції старший солдат Віталій Драган знаходився на Сході України, брав участь у звільненні Слов'янська, Краматорська, в боях в районі Донецького аеропорту та кургану Саур-Могила поблизу Амбросіївки. У червні 2017 року Віталй повернувся до мирного життя, проте він тяжко захворів. До останнього він боровся з тяжким онкологічним недугом. 

Нагадаємо, пересталось битись серце онкохворого ветерана АТО з Кропивницького Віталія Драгана 

Джерело: 
Мій Кіровоград