У Кропивницькому поки відмовилися підвищувати вартість проїзду в маршрутках до 5 грн

Сьогодні, 12 червня, члени виконавчого комітету розглядали проект рішення про підвищення вартості проїзду у маршрутному транспорті з 4,5 до 5 грн за одну поїздку

Начальник міського управління транспорту Олександр Вергун повідомив, що зросла вартість основних складових тарифу, передає Depo.Кропивницький.

У порівнянні з січнем 2017 року вартість страховки зросла з на 45 грн, технічний контроль подорожчав удвічі, вартість шин зросла на 200 грн, вартість заправки метаном зросла з 13,35 до 15,2 грн, окрім цього зросла мінімальна зарплата. У зв'язку з цим міські перевізники пропонували встановити тариф у розмірі 5 грн.

"Потреба підвищити тариф на 50 копійок назріла. П'ять наших перевізників зрозуміли вимогу про диспетчеризацію і її виконання перебуває на кінцевій стадії", - звернувся до членів виконкому міський голова Андрій Райкович.

Тариф перевізники назвали економічно обґрунтованим. Члени виконкому запитали в Олександра Вергуна про вартість проїзду в інших містах України та області. Він повідомив, що всюди є тенденція до тарифу у 5 грн. В Олександрії він становить 5,5 грн.

Під час голосування пропозиція підвищити тариф не набрала необхідної кількості голосів. "Рішення не прийнято", - підсумував міський голова.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий