У Кропивницькому побили журналіста за зауваження про сміття

У Кропивницькому двоє чоловіків побили журналіста за зауваження про пакет сміття, викинутий з вікна. Про це повідомляє ТСН.

"Черепно-мозкова травма, струс мозку, забій скроні. Така ціна зауваження, яке журналіст Дмитро Семенюк зробив компанії молодих людей, які кинули з вікна під'їзду мішок зі сміттям", - сказано в сюжеті.

Потерпілого відвезли в лікарню. Патрульні кілька годин обходили прилеглу територію, але нападники зникли. Слідство припускає, що вони просто грілися в цьому під'їзді.

Як наголошується, в місті влаштували справжній сміттєвий тероризм, викидаючи з вікон вже навіть не просто відходи, а меблі та несправну техніку.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Аватар пользователя Игорь
Нападавший Влад Дмитриевич Берборо, 17лет, нигде не работает и не учится, наркоман, бухает, ворует На 4м этаже живет его бабушка, он иногда ночует там
Аватар пользователя Гость
А чи було таке побиття? Вже на другий день він ходив живий здоровий? А може це все було заплановане? Яким чином відразу велася зйомка? Пропіаритися захотів? Писав би краще про негараздиякі відбуваються у місті. Про сміття у центрі міста про жахливий стан пенсіонерів. А може поїхав-би на Донеччину та написав у яких умовах проживають наші вояки. Писати є про що.
Аватар пользователя Гость
Прежде чем писать убедитесь в достоверности изложенной информации

Добавить комментарий