У Кропивницькому під час канікул працюватимуть 38 літніх шкіл

Майже 6 тисяч кропивницьких школярів впродовж червня відвідуватимуть літні школи, де навчатимуться програмуванню, волонтерству, першій домедичній допомозі, формуванню лідерських якостей

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу міської ради.

Дитячі заклади відпочинку денного перебування при закладах загальної середньої освіти у Кропивницькому працюватимуть 14 днів, з 1-4 червня до 21-23 червня, повідомила на прес-конференції очільниця міського управління освіти Лариса Костенко.

Загалом по місту працюватимуть 38 літніх шкіл.

Лариса Костенко відзначила, що цього року діти можуть самі обирати табір, не залежно від того, у якій школі вони навчаються. Для цього до обраного навчального закладу необхідно принести заяву від батьків, довідку про стан здоров'я та повідомити, у якій школі навчається дитина.

Також закладам освіти запропоновано взяти участь у пілотному освітньо - виховному заході для учнів 8-х класів "Літня школа" на базі Кропивницького інженерного коледжі ЦНТУ.

Вартість харчування дітей у шкільних таборах складатиме 23 гривні на день. Усі пільгові категорії будуть забезпечені безкоштовними сніданками і обідами. На оплату харчування дітей у міському бюджеті передбачено 701 тисяча 316 гривень.

Нагадаємо, що не в усіх школах Кропивницького останні дзвоники пролунають наприкінці травня.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий