У Кропивницькому оштрафують 25 власників магазинів за порушення, що можуть призвести до пожеж

Впродовж двох місяців у торговельних закладах Кропивницького на виконання доручення Кабміну проводились позапланові перевірки стану пожежної та техногенної безпеки

У Кропивницькому оштрафують 25 власників магазинів за порушення, що можуть призвести до пожеж

Про це сьогодні, 2 липня, під час апаратної наради у міськраді повідомив начальник міськрайонного відділу У ДСНС Валерій Жилін, передає Depo.Кропивницький.

У низці торгівельних закладів капітальні протипожежні заходи фінансуються за залишковим принципом. Інспектори запропонували до виконання 553 протипожежні заходи, з яких кожен п'ятий не виконується протягом декількох років.

На 12 об'єктах є недоліки в утриманні систем протипожежного захисту, що, за словами рятувальників, унеможливлює виявлення пожежі на початковій стадії. На восьми об'єктах залишаються недоліки, що не дозволяють ліквідувати пожежу до прибуття підрозділів ДСНС.

У 15 закладах торгівлі є проблеми з евакуаційними шляхами.

За результатами перевірок 25 посадовців притягли до адміністративної відповідальності. Окрім цього, інспектори підготували позовні заяви щодо призупинення роботи семи торгівельних та розважальних центрів у місті.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий